- 3 Beds2 Baths2,923 SqFt1/33 33New
$429,000
- 3 Beds2 Baths2,923 SqFt1/33 33New
$429,000
$440,000
$449,500
2.1%77 Wildcherry CT, Jefferson, GA 30549
4 Beds3 Baths2,531 SqFt
Listed by Greater Athens Properties

$392,000
$389,900
0.5%306 Providence RD, Athens, GA 30606
3 Beds2 Baths1,882 SqFt
Listed by Coldwell Banker Upchurch Realty

$391,000
$409,000
4.4%1021 Steeple Chase CT, Watkinsville, GA 30677
4 Beds3 Baths2,392 SqFt
Listed by Greater Athens Properties

$369,000
$369,000
268 E Creek BND, Athens, GA
3 Beds2 Baths1,834 SqFt
Listed by Greater Athens Properties

$315,000
$325,000
3.1%323 Morning DR, Athens, GA 30606
3 Beds3 Baths1,848 SqFt
Listed by Greater Athens Properties

$305,000
$305,000
127 McCrackin CT, Athens, GA 30605
3 Beds2 Baths1,670 SqFt
Listed by Greater Athens Properties

$270,000
$289,000
6.6%6330 Old Jefferson RD, Athens, GA 30607
3 Beds2 Baths1,972 SqFt
Listed by Greater Athens Properties

$180,000
$195,000
7.7%190 Jordan ST, Royston, GA 30662
3 Beds1 Bath960 SqFt
Listed by Greater Athens Properties